PL EN

O firmie TCi Sp. z o.o.

Historia firmy

Firma TCi Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w lipcu 2004. Mając na celu zapewnienie naszym Klientom długofalowych korzyści oferujemy fachowe doradztwo, rozwiązania na miarę potrzeb i profesjonalne usługi, dzięki czemu cieszymy się ich nieustającym zaufaniem.

Funkcjonując na rynku polskim ciągle rozwijamy zakres działalności. Pracownicy firmy to osoby oddane swojej pracy, wyróżniające się wysokim poziomem doświadczenia zawodowego, ciągle doskonalące swoje umiejętności. Zatrudnieni są również pracownicy naukowo – badawczy, którzy dostarczają nowych rozwiązań oraz pomysłów technicznych. Chcemy zaoferować Państwu usprawnienie działania poprzez innowacyjne rozwiązania.

Profil działalności

Firma TCi Sp. z o. o. zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem nowatorskich rozwiązań w zakresie informatyki i telekomunikacji. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście, profesjonalne doradztwo i kompleksowe wdrożenie, tak by oferowane przez nas rozwiązania były jak najlepiej dopasowane do rzeczywistych potrzeb Klienta.

Naszą kadrę stanowią osoby zdające sobie sprawę z potrzeby indywidualnego podejścia do każdego problemu, z wieloletnim doświadczeniem w doradzaniu, opracowywaniu i wdrażaniu najnowszych rozwiązań, ciągle doskonalące swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Nasz dział rozwiązań informatycznych proponuje Państwu projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych usprawniających pracę firmy. Specjalizujemy się w następujących rozwiązaniach:

  • Wyszukiwarki pełnotekstowe z analizą gramatyczną, ze szczególnym uwzględnieniem gramatyki języka polskiego (Mnemosyne).
  • Systemy zarządzania treścią (CMS).
  • Internetowe transmisje wideo na żywo (Liveos).
  • Raportowanie Business Intelligence.
  • Portale firmowe.

W zakresie telekomunikacji mamy do zaoferowania Państwu:

  • Wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych dopasowanych do potrzeb naszych Klientów.
  • Dogłębną znajomość rozwiązań i technologii.
  • Usługi doradcze w branży telekomunikacyjnej, w szczególności doradztwo i audyty w zakresie bezpieczeństwa sieci telekomunikacyjnych i optymalizacji kosztów utrzymania sieci telekomunikacyjnych.
  • Sprzedaż central i aparatów telefonicznych.
  • Serwis posprzedażowy.

Dzięki wysokim kwalifikacjom i stałym szkoleniom naszych pracowników, możemy zapewnić odbiorcom naszych usług i produktów stały, najwyższy poziom jakości.

Naszym celem jest stała i wydajna współpraca z Państwem, a każdego z naszych klientów traktujemy jako strategicznego Partnera. Dewizą naszą jest kompleksowość i niezawodność, dlatego pragniemy zaoferować rozwiązania na najwyższym poziomie technologicznym i jakościowym. Chętnie poznamy Państwa oczekiwania i potrzeby aby nasza dalsza współpraca zaowocowała obustronnym zadowoleniem.